serfloor

1İzolasyon Tabanlı 4 Mm

Alt tabakası 400 gram, 3mm  kalınlığı olan keçe,

Üst Tabakası 300 mikron aşınma yüzeyi, 2mm kalınlığı olan Poliüretan takviyeli PVC’den oluşur.

Yüzey görüntüsü 3 boyutludur.

Derzli kenar görüntüsüne sahiptir.

Bu Teknik özelliklere sahip  SERFLOOR KEÇE TABANLI YER DÖŞEMESİ aşağıda belirtilen avantajlarla halkın talebine cevap veriyor.

PVC esaslı yüzeye sahip yer döşemesi olan malzeme sıcak bir malzemedir. Çıplak ayakla basıldığında bu sıcaklığı vücudunuza iletir.

Sıcak bir malzeme olması ile birlikte altında var olan keçe sayesinde ısıyı aşağıya vermez böylelikle ısı izolasyonu sağlar.

Toplam kalınlığı 5mm olan malzeme içeriğindeki hammadde özellikleri ve altındaki keçe sayesinde ses izolasyonu sağlar. Üzerinde yürüdüğünüzde ses çıkarmaz ve sesi dışarıya iletmez.

SERFLOOR KEÇE TABANLI YER DÖŞEMESİ sudan ve nemden etkilenmez. Dilediğiniz miktarda su ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Şişmez ve kabarmaz.

Üst yüzeyindeki 300 mikron koruyucu tabaka sayesinde kolay çizilmez.

Yine bu tabaka sayesinde yüzeyi bakteri ve toz barındırmaz. Hijyeniktir.

SERFLOOR KEÇE TABANLI YER DÖŞEMESİ, laminat parkeye göre m2 ye düşen ağırlığı bakımından zemine %50 daha az  ağırlık vermekte olup,deprem bölgesindeki yapılar için çok daha uygundur.

SERFLOOR KEÇELİ PVC döşeme esnasında düzgün şap gerektirmez, 2m eninde olan malzeme yapıştırıcı ile zemine kolay döşenir.

SERFLOOR KEÇELİ PVC, doğa dostu bir üründür. Üretimi için ağaç kesilmez. Ayrıca kanserojen hiçbir madde içermez.

Yerli üretici olarak SERFLOOR KEÇELİ PVC yer döşemesini zengin desen ve renk çeşitliliği ile birlikte  hem kullanım hem de döşeme kolaylığı açısından uygun fiyat avantajları ile inşaatlarınızda kullanmanız için sizlere öneriyor ve beğeninize sunuyoruz.